Nasz zespół

Martyna Niedziela

Wicedyrektor

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim. Od dziecka marzyłam, aby pracować z dziećmi. Uwielbiam dzieci, a praca z nimi sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Jestem osoba sumienną, odpowiedzialną i lubiącą nowe wyzwania. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest cierpliwość i zrozumienie małego człowieka. Moim głównym celem jest to, aby dzieci w naszym przedszkolu były szczęśliwe i czuły się bezpiecznie.

Poznaj nasz wspaniały zespół
Nauczyciele

Pani Marta

Grupa II

Pani Ania

Grupa II

Pani Justyna

Grupa III

Pani Magda

Grupa III

Pani Ania

Grupa IV

Pani Sara

Grupa IV

Pani Małgosia

Grupa I

Pani Grażynka

Grupa I

Pani Dominika

LOGOPEDA

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Dziecko pod opieką nauczyciela często spędza troszkę więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi nauczyciele codziennie dbają o to aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat.

Nasi nauczyciele stale się dokształcają, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. 

Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym Przedszkolu mają wyższe wykształcenie pedagogiczne. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny, ponieważ według nas istotą pracy wychowawczej jest przede wszystkim pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci. 

Pomoc przedszkolna

Pani Anita

Pani Asia

Pani Magda